Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 20 kwietnia 2018

Inowrocław na mapie Summer Superligi

Poznaliśmy kolejną lokalizację Summer Superligi 2018. W dniach 15-17 czerwca cykl zagości w jednym z pierwszych ośrodków piłki ręcznej plażowej w Polsce – Inowrocławiu. Jest to miejsce doskonale znane wszystkim  sympatykom “plażówki”, gdyż organizacja turniejów mistrzowskich ma tutaj 12-letnią tradycję. Lokalny klub Damy Radę Inowrocław jest natomiast jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w kraju.

 
Zawody w Inowrocławiu będą drugim turniejem na mapie cyklu Summer Superliga. Najlepsze zespoły w Polsce rywalizować będą na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji tuż obok hali widowiskowo-sportowej. W planach organizatorów są m.in. mecze przy sztucznym oświetleniu oraz nagrody finansowe dla najlepszych ekip.
 
Cieszymy się, że do cyklu Summer Superliga dołącza kolejne miasto, szczególnie, że “plażówka” w Inowrocławiu ma swoją długoletnią tradycję. Mamy również nadzieję, że w ciągu najbliższych dni ogłosimy kolejną lokalizację – mówi Jakub Malinowski – przedstawiciel organizatora turnieju.
 
Rozgrywki w Inowrocławiu nie byłyby możliwe bez wsparcia lokalnych jednostek – Urzędu Miasta, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz zaangażowaniu i inicjatywie drużyny Damy Radę Inowrocław.
 
– To fantastyczna promocja Inowrocławia zwłaszcza, że do naszego miasta ponownie zawitają najlepsze zespoły z Polski a może i z zagranicy ponieważ turniej ten będzie także jedną z eliminacji European Beach Handball Tour pod egidą Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej. Zapowiada się rywalizacja na topowym poziomie. Serdecznie zapraszamy do Inowrocławia – zapowiada Arkadiusz Fajok – przedstawiciel Damy Radę Inowrocław.

Summer Superliga to cykl największych turniejów piłki ręcznej plażowej w Polsce. Organizatorami imprezy są Fundacja Modern Sport oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Wszystkie turnieje są również częścią europejskiego cyklu European Beach Handball Tour.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: