Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 7 marca 2019

Iso Sluijters Graczem Lutego!

To jest zarówno jeden z najlepszych okresów Iso Sluijtersa w Zabrzu, jak i jeden z najtrudniejszych. Po zerwaniu więzadeł krzyżowych przez jego zmiennika Ignacego Bąka, holender został osamotniony na prawym rozegraniu. Gra od dechy do dechy – przez 60 minut. 

Żeby dowiedzieć się, jak ważnym graczem dla Górnika jest Iso, wystarczy spojrzeć w jego statystyki. To najskuteczniejszy zawodnik swojej drużyny – rzucił 94 bramki, co plasuje go na 6 miejscu w całej PGNiG Superlidze. 84 razy asystował – to trzeci wynik w Zabrzu. Wyrasta na nominalnego egzekutora rzutów karnych, 31 prób – 26 bramek. Rzuca zarówno z drugiej linii, jak i z 6 m. Czy to już zawodnik kompletny? – Nie wiemy, ale jeśli to od nas by zależało przyznawanie certyfikatów jakości ISO, holender dostałby go na pewno! 

Iso Sluijters nominację do tytułu Gracza Miesiąca dostał od redakcji sportowej nc+:

W lutym Górnik rozegrał 5 ligowych meczów. Tylko w jednym z nich Holender nie był najskuteczniejszym graczem swojej drużyny. Opcja nr 1 w zdobywaniu bramek przez Zabrzan. Co ważne, Holender ma umiejętność zdobywania bramek w trudnych momentach. Jak nie idzie, jak trzeba rzucić pod presją czasu, Sluijters staje na wysokości zadania. 

Partnerem głosowania jest Balticus! Nagrodę – dedykowany zegarek Balticus Volans – wręczymy 16.03.2019 r. podczas meczu NMC Górnik Zabrze – Chrobry Głogów.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: