Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 26 czerwca 2020

Jak gra Lovro Mihić?

Tym razem prezentujemy analizę gry najlepszego strzelca Orlen Wisły PłockLovro Mihica.

Lovro Mihić Orlen Wisła Płock / PGNiG Superliga piłka ręczna

Chorwacki lewy skrzydłowy urodził się w Zagrzebiu. Jest wychowanek RK Zagrzeb, z którego w roku 2016 trafił do Orlen Wisły Płock.

Lovro zdobył łącznie 87 bramek w dwudziestu występach. Reprezentant Chorwacji miał przy tym skuteczność na poziomie 76.32%. Warto również dodać, że Mihić nie wykonywał żadnego rzutu karnego i wszystkie bramki zdobył z gry. Do dorobku bramkowego dopisać może sobie również 27 asyst.

Skrzydłowy Wisły najczęściej upodobał sobie prawy dolny róg bramki. Aż 34% jego trafień lądowało właśnie w tej strefie. Najmniejszą skuteczność prezentował w dolnym fragmencie bliskiego dla jego pozycji słupka.

Warto zwrócić uwagę, że Chorwat aż 25 bramek dobywał przez pierwsze 10min od przerwy. Najmniejszy wkład bramkowy miał z kolei w ostatnich dziesięciu minutach spotkań, w których zdobył zaledwie 6 bramek.

W zakończonym sezonie Lovro Mihić uzyskał najwyższą średnią bramek zdobytych w meczu grając w Wiśle. Zdobył 87 trafień w 20 spotkaniach co pozwoliło mu uzyskać średnią 4,35 to o jedną, bramkę zdobytą w meczu, więcej niż w sezonie 18/19.

25-letni skrzydłowy ma ważny kontrakt z Nafciarzami do czerwca 2021 roku.

WIĘCEJ STATYSTYK LOVRO MIHIĆA

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: