Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 kwietnia 2020

Jarosław Hipner pierwszym trenerem Zagłębia!

Jarosław Hipner od sezonu 2020/2021 będzie pierwszym trenerem Zagłębia Lubin. Zastąpi na tym stanowisku Bartłomieja Jaszkę, którego był dotychczasowym asystentem.

Jarosław Hipner prace z Zagłębiem Lubin rozpoczął w sezonie 2003/2004. W tym czasie pracował ze wszystkimi grupami młodzieżowymi, w tym z młodzikami, juniorami młodszymi i juniorami, prowadził także drugą drużynę Zagłębia, występującą wówczas w rozgrywkach drugiej ligi.
W sezonie 2017/2018 Jarosław Hipner rozpoczął współpracę z pierwszą drużyną Zagłębia Lubin, będąc asystentem Bartłomieja Jaszki. W ubiegłym sezonie Miedziowi uplasowali się na siódmym miejscu, a młody lubiński team był określany mianem rewelacji rozgrywek.
– Dziękuję klubowi za zaufanie i powierzenie mi roli pierwszego szkoleniowca. Będę kontynuował drogę, którą Zagłębie Lubin obrało kilka lat temu, czyli gra młodymi, perspektywicznymi graczami, którzy będą wspierani przez doświadczonych kolegów. Chcę, żebyśmy odnosili sukcesy i cieszyli się grą na parkiecie – mówi Jarosław Hipner. 

– Jarosław Hipner jako pierwszy trener drużyny, to kontynuacja obranego przez nasz lub kierunku gry młodymi zawodnikami, podpartymi kilkoma doświadczonymi graczami. Chcemy kontynuować obraną przez nasz jakiś czas temu drogę i osiągać coraz lepsze wyniki – mówi Witold Kulesza, prezes MKS Zagłębie Lubin S.A.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: