Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 czerwca 2020

Jasiu zostaje w domu!

Występujący w barwach Gwardii od 2017 roku Jan Klimków podpisał nowy, dwuletni kontrakt z klubem!

Jan Klimków Gwardia Opole / PGNiG Superliga piłka ręczna

– Uwielbiam rodzinną atmosferę, która tu panuje. Super współpracuje mi się z chłopakami i całym sztabem. Wiem, że mogę się tu jeszcze bardziej rozwinąć, dlatego jestem z tej decyzji bardzo zadowolony. – przyznaje.

21-letni obrotowy zwiększa swoje notowania z meczu na mecz i z sezonu na sezon, stając się coraz ważniejszym ogniwem pierwszej drużyny zarówno na parkiecie, jak i w szatni.

– Jasiu już teraz był istotnym punktem tego zespołu, a z biegiem czasu będzie jeszcze istotniejszym. To chłopak stąd – reprezentant województwa opolskiego, mający duże ambicje i wielki talent. Bardzo chcieliśmy, by pozostał w Gwardii i tak też się stało. – komentuje dyrektor sportowy Tomasz Wróbel.

Choć zainteresowanie ,,Bobasem” wśród innych, głównie zagranicznych klubów było wyraźne, ten zdecydował się pozostać w drużynie. W zeszłym roku zdołał wywalczyć z nią brązowy medal Mistrzostw Polski i awans do fazy grupowej Pucharu EHF, w której zresztą ogrywał się na arenie międzynarodowej, niejednokrotnie prezentując rywalom i obserwatorom spore umiejętności. Teraz czekają go kolejne wyzwania.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: