Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 12 grudnia 2019

Jerko Matulić z nowym kontraktem

Przynajmniej do końca obecnego sezonu zawodnikiem ORLEN Wisły Płock pozostanie Jerko Matulić. Klub podpisał z Chorwatem nową umowę, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Matulić dołączył do ORLEN Wisły Płock w przerwie letniej, aby wypełnić lukę po kontuzjowanym Michale Daszku. Z postawy na przestrzeni trwającego sezonu na jednej z ostatnich konferencji prasowych satysfakcji nie krył trener Xavier Sabate – Mam nadzieję, że zostanie z nami przynajmniej do końca tego sezonu. Na pewno na to zasłużył, a także my potrzebujemy jego. Również on chce tu zostać, więc mam nadzieję, że wszystko zakończy się po naszej myśli – mówił Hiszpan.

Powyższe potwierdził prezes SPR Wisła Płock Robert Czwartek – Jerko swoją grą, zaangażowaniem i postawą na parkiecie udowodnił, że zasługuje na miano Nafciarza, a także spełnia się w realizacji naszych planów, dlatego postanowiłem przedłużyć z nim umowę.

I tak też się stało. W tym tygodniu zostały dopełnione wszystkie formalności i Jerko pozostanie graczem ORLEN Wisły Płock przynajmniej do końca czerwca 2020 roku, przy czym kontrakt może zostać automatycznie przedłużony o kolejny sezon.

Jerko Matulić w tym sezonie wystąpił w 25 meczach PGNiG Superligi i VELUX EHF Ligi Mistrzów, w których łącznie zdobył 75 bramek.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: