Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 czerwca 2020

Kamil Adamski dziewiąty sezon w Kaliszu

Po ostatnio ogłoszonych transferach do klubu, kolejnym zawodnikiem przedłużającym kontrakt w sekcji piłki ręcznej Energa MKS-u jest Kamil Adamski. Środkowy rozgrywający debiutował w klubie jako 17-latek, w spotkaniu z ŚKPR Świdnica. Co, ciekawe w świdnickim zespole grał wtedy nowy rozgrywający MKS-u, Stanisław Makowiejew.  

Kamil Adamski Energa MKS Kalisz / PGNiG Superliga piłka ręczna

Dla Kamila Adamskiego poprzedni sezon był, tak samo jak dla Energa MKS-u, trzecim w najwyższej klasie rozgrywkowej. 25-latek nie może jednak zaliczyć go do udanych. Przez większość czasu leczył kontuzję, wrócił dopiero pod koniec stycznia 2020 na spotkanie Pucharu Polski z Wybrzeżem Gdańsk, a kiedy zaczynał powoli łapać minuty i odzyskiwać rytm meczowy liga została przedwcześnie zakończona. W PGNiG Superlidze w zeszłym sezonie rozegrał tylko 7 spotkań, w których rzucił 9 bramek i zaliczył 18 asyst. 

https://www.facebook.com/SLMezczyzn/videos/253146805609192/

W drużynie, którą obejmuje Tomasz Strząbała Kamil dołącza do przedłużających kontrakty – Marka Szpery, Roberta Kamyszka, Mikołaja Krekory i Michała Dreja. Potwierdzonymi nowymi zawodnikami są Stanisław Makowiejew, Gracjan Wróbel i Piotr Krępa.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: