Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 19 maja 2021

Kapitan zostaje z drużyną!

Łukasz Kużdeba przedłużył kontrakt z obecnym klubem i będzie reprezentował barwy Grupy Azoty SPR Tarnów również w kolejnym sezonie.

Lewoskrzydłowy Łukasz Kużdeba jest zawodnikiem tarnowskiego klubu od początku sezonu 2019/2020. Do Tarnowa przeniósł się z MKS Zagłębia Lubin, w którym spędził większość swojej sportowej kariery. Po 8 latach spędzonych na Dolnym Śląsku przyszedł czas na nowe wyzwania. Jego transfer okazał się świetnym ruchem – w poprzednim sezonie Łukasz rzucił 88 bramek i był jednym z filarów drużyny stawiającej pierwsze kroki w najwyższej klasie rozgrywkowej. Postawa i doświadczenie zawodnika sprawiły, że od sezonu 2020/2021 pełni funkcję kapitana drużyny Grupy Azoty SPR Tarnów.

Decyzje o pozostaniu i przedłużeniu kontraktu podjąłem po długich rozmowach… Zależy mi na mojej drużynie i jej dalszym rozwoju. Mamy super zespół i sztab, fajna atmosferę, świetnych kibiców a to nakręca do dalszego działania. Czego chcieć więcej – Do boju! – mówi Łukasz Kużdeba

Łukasz jest bardzo solidnym zawodnikiem i zawsze można na niego liczyć. Prezentuje równą formę i w trudnych chwilach potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność. Jest także skutecznym egzekutorem rzutów karnych.

Po trwających dość długo negocjacjach doszliśmy do porozumienia i Łukasz pozostanie zawodnikiem naszej drużyny do końca kolejnego sezonu. Cieszę się, że udało się podpisać nową umowę, ponieważ Łukasz to świetny zawodnik i bardzo ważny element całej układanki, jaką jest nasz zespół. Do drużyny wnosi nie tylko swoje sportowe umiejętności, ale też stabilizację i dobrą atmosferę. – komentuje przedłużenie kontraktu prezes Krzysztof Mogielnicki.

Tarnowski lewoskrzydłowy ma 29 lat i 182 cm wzrostu. Jest silny fizycznie i prezentuje równą formę zarówno w ataku, jak i obronie. Łukaszowi życzymy samych sukcesów i dalszego rozwoju!

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: