III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
6
G
1
0
M
5
0
S
2
8
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 16 grudnia 2021

Karačić zostaje!

Chorwacki środkowy rozgrywający pozostanie w Superlidze na dłużej!

O ostatecznym składzie drużyny Łomża Vive Kielce w przyszłym sezonie wiemy coraz więcej. Wczoraj informowaliśmy o wypożyczeniu do Rhein-Neckar Löwen lewego rozgrywającego Halila Jaganjaca (na lata 2022 – 2025), a w minionych tygodniach m. in. o losach Branko Vujovicia (przedłużył kontrakt do 2027 roku, ale lata 2022 – 2025 spędzi w Hannoverze), Michała Olejniczaka (przedłużył kontrakt do 2027 roku) czy Sigvaldiego Gudjonssona (odejdzie do Trondheim).

Dziś Mistrz Polski ogłosił, że pozostaje z nimi jeden z liderów drużyny Łomża Vive Kielce, Igor Karačić. Środkowemu rozgrywającemu obecny kontrakt kończył się w 2022 roku, ale Igor podpisał nowy, wiążący go z Kielcami na kolejne trzy lata – do 2025 roku.

Mogę tylko powiedzieć, że jestem szczęśliwy, że udało nam się dojść do porozumienia z klubem i że mogę kontynuować moją karierę w Kielcach! – cieszy się Igor Karačić – Wraz z moją żoną świetnie się tu czujemy i mamy wszystko, czego nam potrzeba. Klub jest na najwyższym możliwym poziomie i nasze ambicje rosną każdego dnia. Wiele już zostało zainwestowane w ten projekt i mam nadzieję, że my – zawodnicy prowadzeni przez naszego trenera – zrealizujemy tę inwestycję. Wierzę, że nie zabraknie nam sukcesów i że sprawimy, że szcześliwi będą także nasi kibice, których przy tej okazji muszę wyróżnić za wszystko, co dla nas robią!

Igor Karačić gra w drużynie Łomża Vive Kielce od 2019 roku. Jest dwukrotnym zwycięzcą Final4 Ligi Mistrzów (w 2017 i 2019 roku z Vardarem Skopje) i MVP tych rozgrywek z 2019 roku, a także srebrnym i brązowym medalistą EHF EURO z lat 2020 i 2016.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: