-:-

Dodano: 17 września 2017

KPR wygrał po karnych

Mecz 3. serii PGNiG Superliga pomiędzy KPR Legionowo a PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski zakończył się zwycięstwem KPRu.

Spotkanie było bardzo emocjonujące i wyrównane, o czym świadczyć może wynik pierwszej połowy 11:10 dla KPR-u. W Arenie toczyły się niejako dwa boje – jeden na boisku pomiędzy drużynami, drugi na trybunach pomiędzy klubami kibiców. Do Legionowa przyjechało kilkudziesięciu kibiców Piotrkowianina z bębnami i flagami, i dziarsko kibicowali swojemu zespołowi. Pola nie ustępowali im kibice z Klubu Kibica KPR Legionowo.

W pierwszej połowie bardzo aktywni byli zawodnicy KPR-u, którzy w krótkim czasie wysforowali się na prowadzenie – po ośmiu minutach prowadzili 4 bramkami. Goście z Piotrkowa szybko zaczęli wyrównywać wynik.

Druga połowa, podobnie jak pierwsza, charakteryzowała się zaciętym bojem o każdą bramkę – żadna drużyna nie wypracowała większego prowadzenia – różnica cały czas oscylowała wokół 1 bramki. Ostatecznie druga połowa zakończyła się remisem 23:23 wypracowanym przez Kacpra Adamskiego na dwie sekundy przed końcem. Następnie odbyły się rzuty karne, które podobnie jak cały mecz trzymały w napięciu szczególnie, że pierwsza seria rzutów karnych zakończyła się remisem 3:3, a spotkanie rozstrzygnęła seria druga.

Dziękujemy zawodnikom obu drużyn za wspaniałe widowisko, a także wszystkim kibicom za mocny doping ulubionych zespołów.

Pełne statystyki zobaczysz TUTAJ

KPR Legionowo – PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski (23:23) po rz.k. 4:3 dla KPR Legionowo
KPR Legionowo: Krekora, Adamski 9, Grabowski 3, Jędrzejewski 2, Suliński, Fugiel, Kowalik, Kujawa, Wyrozębski, Miecznikowski, Ignasiak 5, Brinovec, Gawęcki, Niedziółka 2, Ciok 2, Rutkowski.
PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski: Mróz, Urbański, Woynowski 2, Iskra 3, Procho, Kaźmierczak 1, Swat, Góralski 4, Surosz 2, Andreou, Pożarek, Achruk, Schodowski, Makowiejew 10, Pacześny 1, Rutkowski.