Aktualności

Dodano: 1 lipca 2020

Karuzela Transferowa PGNiG Superligi

Karuzela transferowa powoli rozkręca się w PGNiG Superlidze. W tym miejscu będziemy je uzupełniać na bieżąco.

transfery PGNiG Superligi

Przedstawiamy transfery w PGNiG Superlidze przed startem sezonu 2020/2021:

Gwardia Opole:

odejdą:
Jędrzej Zieniewicz
Karol Siwak
Karol Małecki
Mateusz Zembrzycki (Azoty-Puławy)

Grupa Azoty Tarnów:

odejdą:
Marcin Markuszewski (trener)
Paulo Grozdek
Nikola Kedžo
Grzegorz Barnaś
Emilian Jewula

przyjdą:
Patrik Liljestrand (trener – Energa MKS Kalisz)
Marcin Janas (II trener)
Casper Liljestrand (Energa MKS Kalisz)


Orlen Wisła Płock:

odejdą:
Igor Żabić
Mateusz Góralski (Energa MKS Kalisz)
Mateusz Piechowski
Renato Sulić
Ondrej Zdrahala
Jerko Matulić
Ziga Mlakar (PPD Zagrzeb)
Konstantin Igropulo

przyjdą:
Mirsad Terzić (Telekom Veszprem)
David Fernandez (ABANCA Ademar Leon)
Abel Serdio Guntín (FC Barcelona)
Jérémy Toto (Saint-Raphaël)
Krzysztof Komarzewski (Torus Wybrzeże Gdańsk)
Predrag Vejin

MMTS Kwidzyn:

odejdą:
Dmytro Zinchuk (trener)
Kacper Adamski (Energa MKS Kalisz)

przyjdą:
Bartłomiej Jaszka (trener)

PGE Kielce:

odejdą:
Mateusz Jachlewski (Torus Wybrzeże Gdańsk)
Uros Zorman (II trener)
Julen Aginagalde (Bidasoa Irun)
Blaz Janc (FC Barcelona)
Romaric Guillo (Cesson Rennes)
Doruk Pehlivan

przyjdą:
Nicolas Tournat (HBC Nantes)
Sigvaldi Gudjonsson (Elverum)
Haukur Thrastarsson (Selfoss)
Sebastian Kaczor (SMS Gdańsk)
Szymon Sićko (NMC Górnik Zabrze)
Michał Olejniczak (SMS Gdańsk)

NMC Górnik Zabrze:

odejdą:
Szymon Sićko (PGE VIVE Kielce)

przyjdą:
Paweł Dudkowski (MKS Zagłębie Lubin)

ENERGA MKS Kalisz:

odejdą:
Patrik Liljestrand (trener)
Casper Liljestrand (Grupa Azoty Tarnów)
Dzianis Krytski (SPR Stal Mielec)
Kolya Malyarevich
Kiryl Kniazeu

przyjdą:
Tomasz Strzębała (trener)
Stanisław Makowiejew (Chrobry Głogów)
Gracjan Wróbel
Michał Czerwiński (Grunwald Poznań)
Matuesz Kus (Motor Zaporoże)
Piotr Krępa (SPR Stal Mielec)
Kacper Adamski (MMTS Kwidzyn)
Mateusz Góralski (Orlen Wisła Płock)

Azoty-Puławy:

odejdą:
Michał Skwierawski

przyjdą:
Michał Jurecki (SG Flensburg-Handewitt)
Lars Walther (trener- Ribe-Esbjerg HH)
Mateusz Zembrzycki (Gwardia Opole)

Sandra Spa Pogoń Szczecin:

przyjdą:
Łukasz Gierak (TuS N – Lubbecke)

MKS Zagłębie Lubin:

odejdą:
Bartłomiej Jaszka (MMTS Kwidzyn)
Paweł Dudkowski (NMC Górnik Zabrze)

przyjdą:
Jarosław Hipner (trener)
Andrzej Duszyński

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski:

odejdą:
Bartosz Nastaj
Marcin Szopa

przyjdą:
Kacper Ligarzewski (SMS ZPRP Gdańsk)
Marcin Matyjasik (Anilana Łódź)
Kamil Mosiołek (Miedź Legnica)

Chrobry Głogów:

odejdą:
Ievgen Buinenko
Stanisław Makowiejew (Energa MKS Kalisz)

przyjdą:
Anton Dereviankin

Torus Wybrzeże Gdańsk:

odejdą:
Paweł Kiepulski (Sassari Handball)
Ramon Oliveira
Krzysztof Komarzewski (Orlen Wisła Płock)

przyjdą:
Mateusz Jachlewski (PGE VIVE Kielce)
Daniel Leśniak (SMS Kielce)

SPR Stal Mielec

odejdą:
Piotr Krępa (Energa MKS Kalisz)
Hubert Skuciński
Wiktor Jędrzejewski

przyjdą:
Dzianis Krytski (Energa MKS Kalisz)
Kosta Petrović

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: