Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 października 2016

Kiepulski graczem miesiąca

W naszym comiesięcznym plebiscycie mamy pierwszego zwycięzcę. Jest nim Paweł Kiepulski, bramkarz MMTS Kwidzyn, wytypowany przez Redakcję NC+. – MMTS obok Vive stracił najmniej bramek w lidze. To m.in zasługa bramkarzy. Kiepulski jest od początku sezonu w kapitalnej formie. – tłumaczył wybór Piotr Karpiński, dziennikarz redakcji sportowej NC+.
 
Sylwetka zawodnika:
Paweł Kiepulski i jest bramkarzem, gra z numerem 16. Jego ksywa boiskowa to Klipek. Urodził się 7 stycznia 1987 r. w Lubinie, mierzy 194 cm wzrostu i waży 93 kg. Grał w klubach: Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, GSPR Gorzów Wielkopolski, MMTS Kwidzyn, Tauron Stal Mielec, Siódemka Miedź Legnica, a obecnie w MMTS Kwidzyn.
 
Kim byli pozostali rywale popularnego Klipka?
 
Bartłomiej Tomczak wytypowany przez Łukasza Gontarka, Prezesa PGNiG Superligi. –  Jest liderem Górnika. 3. miejsce w tabeli pomarańczowej  to jego wielka zasługa.
 
Mateusz Seroka wytypowany przez Katarzynę Jędrachowicz, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PGNiG Supeliga, – W każdym z czterech ligowych spotkań był liderem MMTS-u i rzucał średnio 8 bramek w meczu. Jest na 1 miejscu w klasyfikacji strzelców PGNiG Superligi Mężczyzn.
 
Damian Kostrzewa, typowany jako drugi przez redakcje NC+, bo „ Wybrzeże radzi sobie jak na beniaminka zaskakująco dobrze, w tym młodym zespole, potrzebne jest też doświadczenie, które gwarantuje Kostrzewa. Rzucił dla Gdańszczan najwięcej bramek.”
 
I na końcu głos Kocham Ręczną na  Adama Malchera z Gwardii Opole.
 
Kolejne głosowanie 28 października!

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: