Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 14 maja 2020

Kluby PGNiG Superligi wracają do treningów!

Pierwsze kluby PGNiG Superligi wróciły do grupowych treningów. Wszystkie zajęcia odbyły się z zachowaniem niezbędnych i wymaganych środków bezpieczeństwa. Nie są to jeszcze co prawda typowe dla piłki ręcznej treningi w hali, ale pora wracać do rytmu. Na razie drużyny trenują na dużych i otwartych przestrzeniach, podzieleni na grupy.

Chrobry Głogów

– Z zachowaniem niezbędnych i wymaganych środków bezpieczeństwa wróciliśmy do treningów. Nie są to co prawda typowe dla piłki ręcznej treningi w hali, ale wracamy do treningowego rytmu. Na razie na stadionie, na dużej i otwartej przestrzeni, podzieleni na trzy grupy – gdzie każda z nich trenować będzie co godzinę w zespołach 5-6 osobowych. Być może za jakiś czas uda się skorzystać z bieżni, a jeśli pozwolą przepisy to także z hali. Zobaczcie materiał wideo i rozmowę z trenerem Vitalijem Natem i Miłoszem Bekiszem.

Pierwszy trening Chrobrego Głogów

Gwardia Opole

Bramkarze Gwardii, pod okiem trenera Fiodora, szlifują umiejętności w dość nietypowym dla siebie środowisku, czyli… na jednym z opolskich orlików! 

Stal Mielec

W dniu wczorajszym zawodnicy Stali Mielec przebywający w Mielcu wrócili do wspólnych zajęć, co było możliwe dzięki zniesieniu części obostrzeń dotyczących obiektów sportowych na otwartym powietrzu. W trakcie treningu zachowane zostały rzecz jasna wszelkie środki ostrożności oraz higieny.

Po decyzji o zakończeniu rozgrywek PGNiG Superliga nasi zawodnicy dostali od trenerów zgodę na powrót do domu 🏠,…

Opublikowany przez SPR Stal Mielec Czwartek, 14 maja 2020

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: