Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 września 2021

Kolejny „młody gniewny” przechodzi z Kielc do Torus Wybrzeża

W ślady za Miłoszem Wałachem na wypożyczenie z Łomży Vive Kielce trafił do Torus Wybrzeża prawy rozgrywający Wiktor Tomczak. 19-latek będzie się ogrywał w gdańskiej ekipie przez trzy sezony. Jego umowa będzie obowiązywała do 2024 roku.

Przed nowym sezonem PGNiG Superligi 2021/22 czerwono-biało-niebieskich wzmocnili do tej pory właśnie nadzieja polskiej bramki, czyli Miłosz Wałach oraz bardzo doświadczony defensor z przeszłością i ograniem w Lidze Mistrzów Dmytro Doroshchuk. Trzecim transferem został dysponujący bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, dwumetrowy boczny rozgrywający Wiktor Tomczak.

– Chciałbym w swoim pierwszym sezonie w Wybrzeżu pokazać swój potencjał. Miałem mało czasu, aby w pełni poznać drużynę, czuję jednak przychylność wszystkich dookoła i mam nadzieję, że już w Piotrkowie dostanę szansę debiutu. Wiem, że czeka mnie ciężka praca tutaj w Gdańsku, jednak wierzę, że to zaowocuje w przyszłości i wrócę do Kielc, żeby stać się częścią ekipy Tałanta Dujszebajewa – powiedział Wiktor po podpisaniu umowy.

Reprezentant Polski juniorów borykał się z pewnymi problemami zdrowotnymi ostatnimi czasy, ale przed startem rozgrywek jest w pełni gotowy do gry w Torus Wybrzeżu. Jego wypożyczenie będzie obowiązywało do 31 maja 2024 roku. W Gdańsku będzie rywalizował na swojej pozycji z Brazylijczykiem Leonardo Marcelo Comerlatto. Zawodnik będzie występował z numerem „30”.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: