III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
4
G
0
8
M
4
6
S
0
6
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 marca 2017

Kolejny transfer Azotów

Dwóch lewoskrzydłowch podpisało dziś kontrakty z “Azotami-Puławy”. Podpisy pod umowami z brązowym medalistą ostatnich dwóch sezonów złożyli: Wojciech Gumiński i Piotr Jarosiewicz.
Ten pierwszy jest na pewno bardziej znany szerszej publiczności. Występujący ostatnio w KPR Legionowo zawodnik dał się poznać przede wszystkim jako gracz Zagłębia Lubin, w którym był wiodącą postacią i czołowym strzelcem. Urodzony w 1989 roku Gumiński ma za sobą również występy w reprezentacji Polski. W ekipie z Puław występować będzie od 1 lipca przez trzy sezony.
Również od pierwszego lipca zawodnikiem Azotów będzie 19-letni Piotr Jarosiewicz. Wychowanek Agrykoli Warszawa, grający ostatnio w SMS Gdański, złożył podpis na kontrakcie, który ma obowiązywać do 2024 roku.
Przypomnijmy, że obecnie na lewym skrzydle występują w Azotach Przemysław Krajewski i Adam Skrabania. Ten pierwszy od nowego sezonu będzie zawodnikiem Orlen Wisły Płock. Z kolei Skrabania ma z Puławami umowę ważną do 2018 roku.58b74264d38e41_20911230Wojciech Gumiński podpisał kontrakt z Azotami Puławy przez najbliższe trzy sezony
przechwytywanie
Piotr Jarosiewicz związał się z Azotami Puławy do 2024 r.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: