Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 21 lutego 2017

Komunikat w sprawie KPR Legionowo

W związku z pojawiającymi się informacjami o złej sytuacji finansowej klubu sportowego KPR Legionowo spółka Superliga sp. z. o. o. oświadcza, że przyznana KPR Legionowo licencja na sezon 2016/2017 została wydana w oparciu o przedstawione przez klub KPR Legionowo wiarygodne dokumenty poświadczające źródła finansowania klubu, w tym przez partnera strategicznego miasto Legionowo.  Klub KPR Legionowo przedstawił wiarygodną historię współpracy z miastem Legionowo, dla którego klub KPR Legionowo stanowił w ostatnich latach jeden z kluczowych elementów strategii wizerunkowej miasta.   

 

Decyzją Komisarza Ligi klub sportowy KPR Legionowo został dodatkowo objęty w sezonie 2016/2017 nadzorem finansowym. W ramach nadzoru klub KPR Legionowo został zobowiązany przez Komisarza Ligi do przedkładania przez władze klubu okresowych sprawozdań dotyczących sytuacji finansowej i zobowiązań względem zawodników oraz innych wierzycieli, jak również do informowania o wszelkich okolicznościach wpływających na wysokość prognozowanego w sezonie 2016/2017 budżetu. KPR Legionowo zostało również zobowiązane do przedłożenia planu naprawczego, którego częścią są obecnie prowadzone w klubie zmiany organizacyjne, w tym we władzach spółki zarządzającej klubem KPR Legionowo.

 

Superliga sp. z. o. o. wspiera KPR Legionowo w dążeniu do poprawy swojej sytuacji finansowej i organizacyjnej. Pozyskanie przez KPR Legionowo nowych sponsorów Superliga sp. z. o. o. odczytuje jako próbę realizacji przyjętych przez klub na siebie zobowiązań. Klub KPR Legionowo poinformował Komisarza Ligi o możliwości uzyskania przez klub mniejszego wsparcia z miasta Legionowo niż zakładanego w budżecie na sezon 2016/2017. Superliga sp. z o.o. wsparła klub KPR Legionowo w rozmowach z włodarzami miasta Legionowo w celu utrzymania poziomu dofinansowania na klub KPR Legionowo na poziomie nie niższym niż w ubiegłych latach, który gwarantował stabilność budżetu klubu. Rozmowy w tym zakresie wciąż trwają. 

 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: