Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 15 listopada 2016

KOMUNIKAT

PGNiG Superliga informuje o zmianie gospodarza meczu. Spotkanie 12. serii pomiędzy Azotami Puławy a Vive Tauron Kielce odbędzie się Kielcach. Data i godzina zostają bez zmian – 23 listopada, godz. 18:30, początek transmisji  Canal+Sport od godz. 18:15.

Zmiana gospodarza meczu wynika z niewystarczającej adaptacji hali do przeprowadzenia transmisji telewizyjnej. – Jak wszyscy sympatycy piłki ręcznej w Polsce doskonale wiedzą, zasłużony obiekt MOSiR w Puławach ma swoją wspaniałą historię, ale i swoje ograniczenia dla nowoczesnej produkcji telewizyjnej. Potrzebujemy więcej czasu, by zaadaptować obiekt do transmisji na żywo i wierzę, że stanie się to już niedługo.- tłumaczy Łukasz Gontarek, Prezes PGNiG Superligi.

KS Azoty Puławy wykonuje ogromną pracę, żeby dostosować obiekt. – Sport to również widowisko telewizyjne i musimy szanować i dostosowywać się do wymogów produkcji telewizyjnej w najwyższej jakości. Jest dla nas wszystkich bardzo istotne, by wspólnie z nc+ budować atrakcyjny produkt sportowy. Nowy kontrakt telewizyjny jest dla całej Superligi ogromną szansą – kontynuuje Prezes – Dlatego jedynym wyjściem była zmiana gospodarza spotkania, by w atmosferze zaangażowania i współpracy przygotować halę MOSiR do transmisji najwyższej jakości. Sezon jest długi i jeszcze wiele meczów przed nami. Z pewnością będziemy cieszyć się transmisjami na żywo fantastycznych widowisk sportowych z Puław jeszcze w tym sezonie.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: