Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 22 kwietnia 2017

Koncentracja w Głogowie

W niedzielę, w Głogowie rozegra się pierwsza odsłona dwumeczu o półfinał Mistrzostw Polski. Gospodarze zmierzą się z obecnym jeszcze wicemistrzem Polski i bez wątpienia jednym z faworytów do tytułu mistrzowskiego.

Wisła będzie także faworytem niedzielnego starcia. Za zespołem z Płocka przemawiają choćby wyniki obu meczów z Chrobrym w rundzie zasadniczej. Inne cele też były stawiane przed obiema drużynami na początku sezonu. Ale cele – celami, walczyć trzeba w każdym meczu, i przed każdym meczem wyjść na boisko myśląc o zwycięstwie! W przypadku głogowian awans do dalszych meczów o mistrzostwo byłby wielką niespodzianką. Z własnej winy przyszło im ciężko walczyć o awans do 1/4 rozgrywek, ale w tej walce pokazali kawał solidnego handballa, i co było widać… włożyli w nią dużo serca. Czy takie zaangażowanie, taka walka wystarczą aby odnieść zwycięstwo w niedzielę, a później w kolejną niedzielę je utrzymać? Dawno temu oba zespoły walczyły ze sobą o złoto. Wtedy górą była Wisła, ale dla głogowian srebro było i tak ogromnym sukcesem. Dopóki piłka jest w grze, dopóki oba zespoły będą walczyły, sprawa awansu do półfinału będzie otwarta. A awansuje do niego po prostu zespół lepszy.
Materiał wideo z przedmeczowej konferencji prasowej z udziałem trenera Jarosława Cieśliowskiego i Krzysztofa Tylutkiego:


Mecz Chrobry Głogów – ORLEN Wisła Płock 23.04.2017 w Canal + Sport od 12.45
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: