Facebook
Facebook
YouTube
INSTAGRAM

W sobotę 14 kwietnia rozegrany został mecz ostatniej, 30. serii rundy zasadniczej PGNiG Superliga w Legionowie. Naprzeciw siebie stanęły zespoły KPR Legionowo i mistrz Polski PGE Vive Kielce, którym towarzyszyło ponad półtora tysiąca kibiców.

Drużyna z Kielc pokazała swoją wyższość w sposób bezdyskusyjny wygrywając mecz. Pierwszą połowę zakończyli z dziesięciobramkową przewagą 13:23.

Druga połowa stanowiła kontynuację konsekwentnej gry PGE Vive. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 28:45.

Oba zespoły grały w okrojonych składach – gospodarze w trzynastu, goście – jedenastką. Na parkiecie zabrakło m.in. Mikołaja Krekory i Manuela Strleka. W obu drużynach dobrze zaprezentowali się młodzi bramkarze – Kacper Wyrozębski i Miłosz Kujawa z KPRu oraz Kasper Kijewski z PGE.

Facebook
Facebook
YouTube
INSTAGRAM

Czy Orlen Wisła Płock zagra w Lidze...

34 drużyny z 23 krajów zgłosiły się do uczestnictwa w EHF...

Sławomir Szmal kończy karierę

Finał PGNiG Superligi 2018 to był ostatni mecz Sławomira Szmala.   ...

MVP Finałów

Michał Jurecki został wybrany najlepszym zawodnikiem Finałów 2018!   W obydwu...