III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
6
G
0
7
M
2
9
S
5
0
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 20 lipca 2018

Krzysztof Kisiel zostaje w Płocku

Krzysztof Kisiel został oficjalnie trenerem drugiego zespołu ORLEN Wisły Płock. Jego umowa będzie obowiązywała przez dwa kolejne sezony.

Krzysztof Kisiel niemal całą swoją karierę związany jest z Płockiem – najpierw jako zawodnik, później jako trener. W obu tych rolach świętował zdobycie tytułu mistrza Polski. Po raz pierwszy samodzielnie pierwszy zespół Wisły w 2000 roku, kiedy to dokończył rozgrywki w roli grającego trenera. Na ławkę zasiadł ponownie w 2004 roku zastępując Bogdana Kowalczyka i w dwóch następnych sezonach doprowadził Nafciarzy do tytułu mistrza Polski. Kolejne trzy lata spędził w Piotrkowianinie Piotrków Trybunalski oraz Travelandzie Olsztyn. Do Płocka wrócił w 2010 roku i został asystentem trenera Larsa Walthera. Współpracował również z Manolo Cadenasem oraz Piotrem Przybeckim. Miniony sezon ponownie kończył w roli pierwszego szkoleniowca ORLEN Wisły, z którą zdobył srebrny medal mistrzostw Polski.
 
W jego trenerskim CV znajdziemy również pracę z młodzieżową reprezentacją Polski oraz reprezentacją Polski w piłce ręcznej plażowej, z którą w 2017 roku wziął udział w Mistrzostwach Europy w Zagrzebiu oraz turnieju World Games we Wrocławiu.
 
W 2016 roku uzyskał tytuł Master Coach EHF, który zezwala na prowadzenie klubów we wszystkich rozgrywkach w Europie, łącznie z Ligą Mistrzów.
 
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: