Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 27 stycznia 2021

Krzysztof Komarzewski dalej Nafciarzem

SPR Wisła Płock automatycznie przedłużyła obowiązywanie aktualnego kontraktu Krzysztofa Komarzewskiego. Skrzydłowy pozostanie zawodnikiem Wisły do 2022 roku.

Były gracz Wybrzeża Gdańsk zasilił klub w czerwcu w 2020 roku. Do tej pory w barwach ORLEN Wisły Płock wystąpił w 9 meczach i rzucił 26 bramek, zdobywając tym samym uznanie w oczach sztabu szkoleniowego.

– Umowa była podpisana na zasadzie 1+1 do decyzji klubu, czyli na jeden sezon sportowy z możliwością jej przedłużenia na kolejny. Skorzystaliśmy z tego zapisu. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z postawy Krzyśka. W rozegranych meczach potwierdził swój potencjał, dobrze się rozwija, był chwalony zarówno za grę w ataku, jak i w obronie. W jego przypadku rekomendacja sztabu szkoleniowego była dla nas kluczowa. Osobiście myślę, że bardzo dobrze uzupełniają się z Michałem Daszkiem i nawet kiedy Krzysiek musiał zastąpił Michała w większym wymiarze czasowym, to dobrze sobie poradził – powiedział Dyrektor Sportowy SPR Wisły Płock Adam Wiśniewski.

22-letni skrzydłowy przez sześć lat występował w Wybrzeżu Gdańsk. Był członkiem reprezentacji młodzieżowych naszego kraju, ma także za sobą debiut w pierwszej reprezentacji Polski.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: