Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 marca 2021

Kto górą w lutym?

Od dziś kibice mogą wybierać najlepszego Gracza Lutego PGNiG Superligi. Partnerem głosowania na Gracza Miesiąca jest firma Balticus.

Nominowani do tytułu Gracza Lutego PGNiG Superligi

Trójka ekspertów piłki ręcznej z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowała po jednym faworycie do tytułu Gracza Lutego! W głosowaniu kibiców startują Michał Jurecki (Azoty Puławy), Adam Morawski i Niko Mindegia (obaj Orlen Wisła Płock).

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński:

Michał Jurecki Azoty Puławy

Wprawdzie Azoty przegrały ważne mecze ligowe z krajową czołówką z Płocka i Kielc, ale Michał Jurecki nie zwolnił tempa i nadal był liderem puławian. Co mecz dorzucał kilka bramek i znakomicie dowodził Azotami, miał najwięcej asyst w Superlidze. Jak na razie jeden z głównych kandydatów do tytułu MVP sezonu. 

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński:

Adam Morawski Orlen Wisła Płock 

Wisła w lutym zaliczyła aż dziewięć meczów (cztery w Superlidze i pięć w Lidze Europejskiej), a Morawski prawie w każdym z nich grał od deski, tylko raz schodząc poniżej 25 procent skuteczności. Bramkarz Nafciarzy ma wielki udział w odniesieniu przez płocczan ośmiu zwycięstw, w tym kompletu czterech w PGNiG Superlidze.

TVP Sport – Maciej Wojs:

Niko Mindegia Orlen Wisła Płock

Nie potrafię wyjść z podziwu, że wobec tak napiętego terminarza, Mindegia niemal w każdym meczu Wisły gra od deski do deski i nie spuszcza choćby odrobinę z tonu. Jeśli rzuca, to tak jak w meczu z MMTS, gdy zdobył dziewięć bramek. Jeśli rozgrywa, to tak jak z Azotami, gdy zapisał 14 asyst. Bezcenna postać dla Nafciarzy.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do piątku (5.03) do godz. 13:00.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: