Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 grudnia 2019

Kto najlepszy w listopadzie?

Za nami kolejny miesiąc zmagań na parkietach PGNiG Superligi. Niepokonany Górnik, kapitalny mecz Schodowskiego oraz wygrana Stali Mielec nad Gwardią Opole. Po tych wszystkich emocjach pora wybrać najlepszego Gracza Listopada. Partnerem głosowania jest Balticus.

Eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowali trzech najlepszych zawodników do tytułu głosowania na Gracza Listopada! W gronie tym znaleźli się Branko Vujovic, Szymon Sićko  oraz Maciej Pilitowski.

TVP Sport – Iwona Niedźwiedź:

Branko Vujovic PGE VIVE Kielce – Moja nominacja na gracza miesiąca wędruje do Branko Vujovica. Listopad czarnogórzec rozpoczął nieśmiało bo od 4 trafień w meczu z Zagłębiem. Im dalej w las tym rozgrywający PGE VIVE czuł się coraz lepiej i chociaż nie otrzymał żadnej nominacji na gracza serii to listopad zdecydowanie może zaliczyć do udanych. Świetna skuteczność i wysoka forma widoczna gołym okiem. 

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński :

Szymon Sićko NMC Górnik Zabrze – Młody rozgrywający NMC Górnika Zabrze chyba na dobre zapomniał już o zdrowotnych kłopotach i w listopadzie był czołowym strzelcem zabrzan, którzy wygrali w tym miesiącu wszystkie pięć meczów. Sićko rzucił w tych spotkaniach 21 goli – najwięcej z gry spośród zabrzan. W pierwszych dwóch meczach skuteczność miał słabą (5/14), ale w trzech ostatnich mylił się już rzadko (16/21).

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński :

Maciej Pilitowski Energa MKS Kalisz – MKS Kalisz zrobił wielki krok w kierunku czołowej ósemki Superligi, po 13. Seriach zajmuje szóstą lokatę. W listopadzie przegrał tylko raz, a duży w tym zasługa właśnie Pilitowskiego. Jeden z najlepszych asystentów w lidze nie tylko obsługiwał kolegów, ale także regularnie zbliżał się do dwucyfrowego dorobku bramkowego. Biorąc pod uwagę ostatnie tygodnie, środkowy to jeden z czołowych strzelców Superligi. Jeśli utrzyma formę (i dopisze zdrowie), to nie ulega wątpliwości, że będzie odgrywał ważną rolę w reprezentacji podczas ME 2020. 

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do czwartku (5.12) do godz. 12:00.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: