III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
6
G
1
0
M
3
5
S
3
2
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 października 2019

Kto najlepszym Graczem Września?

Za nami pierwszy miesiąc rozgrywek sezonu 2019/2020. Do tej pory rozegranych zostało 36 spotkań, w których rzucono łącznie aż 1910 bramek. Rozpoczynamy głosowanie na pierwszego w tym sezonie Gracza Miesiąca PGNiG Superligi. Partnerem głosowania jest Balticus.

Nasi eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowali trzech zawodników do tytułu Gracza Września! Nominowani zostali Kamil Adamczyk z Torus Wybrzeża Gdańsk, Mateusz Zembrzycki z Gwardii Opole oraz Marcel Sroczyk z Zagłębia Lubin.

TVP Sport – Michał Matysik :

Kamil Adamczyk Torus Wybrzeże Gdańsk – Dlaczego Kamil? Przede wszystkim dobra i stabilna dyspozycja w całym miesiącu. Przed sezonem Wybrzeże typowane było do spadku z ligi a tu niespodzianka i 3 wygrane mecze z rzędu. Ostatni mecz, który transmitowaliśmy był w jego wykonaniu doskonały.

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński :

Mateusz Zembrzycki Gwardia Opole – Człowiek z cienia Adama Malchera. Wydawało się, że pozostanie w nim na zawsze, jako wieczny młody, zdolny, tymczasem Zembrzycki w tym sezonie ma statystyki lepsze od „Jogiego”. Na pięć meczów tylko raz zagrał słabo, w czterech pozostałych nie zszedł poniżej – uwaga – 45 procent skuteczności. Według mnie, zdecydowanie gracz miesiąca.

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński :

Marcel Sroczyk Zagłębie Lubin– O możliwościach Marcela Sroczyka mówiło się od dawna. Wychowanek Zagłębia dał próbkę w poprzednim sezonie, teraz stał się jednym z najważniejszych zawodników Miedziowych. Drużynę Bartłomieja Jaszki, znacznie osłabioną latem, skazywano na dolną połówkę tabeli. Tymczasem m.in. dzięki skuteczności Sroczyka Zagłębie jest piąte w tabeli. Lewoskrzydłowy karcił rywali w kontrach i z pozycji, z akcji rzucił 27 bramek, dołożył pięć goli z karnych i wysłał sygnał, że będzie liczył się w klasyfikacji strzelców. 

Głosowanie odbywa się na naszym facebookuGłosy zbieramy do piątku (4.10) do godz. 13:00.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: