Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 września 2020

Kto pierwszym Graczem Miesiąca sezonu 2020/21?

Za nami pierwszy miesiąc zmagań PGNiG Superligi w sezonie 2020/21! Przed przerwą reprezentacyjną rozegraliśmy pierwsze trzy serie. Pora rozpocząć głosowanie i wybrać najlepszego Gracza Września. Partnerem plebiscytu jest firma Balticus.

Nominowani do tytułu Gracza Września PGNiG Superligi

Eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowali trzech zawodników do tytułu Gracza Września! Pierwszymi nominowanymi piłkarzami ręcznymi w tym sezonie zostali: Andrii Akimenko, Michał Jurecki (obaj Azoty Puławy) oraz Szymon Sićko (Łomża Vive Kielce).

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński :

Andrii Akimenko Azoty Puławy

Cichy bohater Azotów. Podczas gdy wszyscy patrzą na Michała Jureckiego, Ukrainiec na prawym skrzydle wzorowo wykonuje swoją pracę. 25 goli na 27 rzutów to świetny wynik, a 15/15 w meczu z Gwardią – kosmos!.

TVP Sport – Robert Lis:

Szymon Sićko Łomża Vive Kielce 

Szymon bardzo dobrze wprowadził się do drużyny Mistrzów Polski. Pierwsze jego występy w barwach Łomża Vive Kielce były bardzo imponujące. Zasłużona nominacja do Gracza Września.

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński :

Michał Jurecki Azoty Puławy

Wszyscy są zgodni – Azoty mają lidera, jakiego potrzebowały od lat. Jurecki to nie tylko dowódca w szatni, były reprezentant wygląda znakomicie po powrocie do Superligi. Chociaż jest otoczony szczególną opieką przez rywali, to i tak nic sobie z niej nie robi. W 3 meczach średnio po 11 asyst na mecz (!), do tego 12 goli. 

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do poniedziałku (28.09) do godz. 15:00.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: