Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 grudnia 2021

Kto zaimponował formą w listopadzie? Wybieramy Gracza Miesiąca!

Listopadowe mecze za nami. Jak zawsze nie brakowało emocji i ekscytujących pojedynków, czego najlepszym przykładem jest mecz 11. serii, w którym MMTS Kwidzyn podejmował Grupę Azoty Unia Tarnów. Wyłoniliśmy trzech nominowanych do tytułu Gracza Listopada PGNiG Superligi. Partnerem głosowania jest firma Balticus.

Trójkę nominowanych wybrali eksperci piłki ręcznej z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i WP Sportowych Faktów. W głosowaniu kibiców wezmą udział Vadim Bogdanov (Azoty-Puławy), Jakub Szyszko (MMTS Kwidzyn) i Jakub Skrzyniarz (Górnik Zabrze).

TVP Sport – Maciej Wojs:

Vadim Bogdanov Azoty-Puławy

Mówi się, że bramkarze są jak wino – im starsi, tym lepsi – i tak jest w przypadku Bogdanova. Rosyjski golkiper ma za sobą świetny miesiąc. W listopadzie Azoty wygrały wszystkie trzy ligowe mecze, traciły średnio tylko 22 gole na spotkanie, a Bogdanov bronił z 44-procentową skutecznością, w sumie zatrzymując 26 z 59 rzutów. Zapora nie do przejścia.

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński:

Jakub Szyszko MMTS Kwidzyn

W listopadzie MMTS Kwidzyn wygrał wszystkie trzy mecze, w czym duży udział miał Jakub Szyszko. 21-letni prawoskrzydłowy zdobył 13 bramek (najwięcej w drużynie, wszystkie z gry) na 15 rzutów, a w ostatnim szalonym starciu z Grupą Azoty Unią Tarnów brał udział w akcjach, które doprowadziły do wyrównania wyniku pod koniec meczu.

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński:

Jakub Skrzyniarz Górnik Zabrze

Od kilku tygodni jest osamotniony, Martin Galia leczy kontuzję kolana, ale Jakub Skrzyniarz świetnie odnalazł się w roli lidera. Dwa mecze ze skutecznością ponad 40 proc. i 15 interwencjami na koncie, nie zawiódł też z płocką Wisłą. Bez Skrzyniarza Górnik na pewno nie zajmowałby czwartego miejsca w tabeli.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do piątku (3.12) do godz. 14:00.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: