Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 12 lutego 2018

LM: Komentarze po zwycięstwie Orlen Wisły Płock

Zlatan Saračević (trener PPD Zagrzeb): Gratulacje dla ORLEN Wisły. Nie spodziewaliśmy się, że możemy zagrać tak źle w pierwszych dziesięciu minutach. Później mieliśmy pecha, bo kontuzji doznał nasz prawo rozgrywający Mario Vuglac. W drugiej połowie graliśmy już dużo lepiej. Mieliśmy kilka sytuacji, kiedy doszliśmy Wisłę na jedną bramkę, ale nie wykorzystaliśmy okazji, aby wyrównać stan spotkania. Ostatecznie to gospodarze okazali się lepsi.
 
Piotr Przybecki (trener ORLEN Wisły Płock): To był bardzo ciężki mecz i spodziewaliśmy się, że taki będzie, szczególnie po bałkańskim El Classico z Celje Pivovarną Lasko. Myślę, że trener Saračević odmienił Zagrzeb i ten zespół jest bardzo niebezpieczny. Na pewno kontuzja Mario Vuglaca wymusiła na trenerze grę trzema zawodnikami praworęcznymi na pozycji prawego rozegrania, co ułatwiło nam zadanie. Zagraliśmy dzisiaj bardzo skoncentrowani w obronie i to było naszym pierwszym krokiem do tego, aby dzisiaj tutaj wygrać. Każdy z zawodników, który pojawił się dzisiaj na boisku, wykonał swoją robotę i jestem dumny ze swojej drużyny. Dziękuję również naszym kibicom. To było również ich zwycięstwo.
 
Valentino Ravnić (PPD Zagrzeb): Gratuluję gospodarzom zwycięstwa. Tak jak powiedział mój trener, mieliśmy bardzo słabe otwarcie tego spotkania. Mimo, że po pierwszej połowie mieliśmy trzy bramki straty, to jednak nie było jeszcze aż tak źle. Po przerwie wyglądało to lepiej. Mieliśmy pięć, sześć okazji do wyrównania, ale nie udało nam się ich wykorzystać. Ostatecznie to Wisła wygrała i chciałbym jej za to pogratulować. Wspomniana kontuzja Mario Vuglaca również była czynnikiem, którego nie potrafiliśmy zniwelować.
 
Šime Ivić (ORLEN Wisła Płock): Każdy z nas zrobił dzisiaj na boisku naprawdę dobrą robotę. Z naszej strony wszystko wyglądało bardzo dobrze. Jedynie kontuzja Mari Vuglaca była takim negatywnym aspektem tego pojedynku. Zaczęliśmy to spotkanie mocno w obronie i mądrze w ataku. Pod koniec meczu mieliśmy szanse, aby powiększyć naszą przewagę, ale ich nie wykorzystaliśmy. Niemniej myślę, że zasłużyliśmy dzisiaj na to zwycięstwo. Jeszcze raz gratuluję moim kolegom i kibicom.
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: