Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 12 listopada 2016

LM: Przed meczem z Vardarem

– Musimy skupić się na nas. Zagrać to, co potrafimy. Wiemy, że jest zmęczenie, podobnie jak w każdym zespole, który ma wielu reprezentantów. Taki jest sport i musimy dalej walczyć – mówi przed sobotnim meczem trener Talant Dujszebajew. „Żółto-biało-niebiescy” w sobotni wieczór zmierzą się w meczu na szczycie z Vardarem Skopje. Dla naszego zespołu będzie to drugie spotkanie po przerwie na rozgrywki reprezentacyjne – We wtorek graliśmy trudny mecz z Legionowem. Już w czwartek wyjechaliśmy do Warszawy i czeka nas bardzo ciężkie 8-9 dni – ocenia szkoleniowiec mistrzów Polski.
W ostatnim okresie drużyna praktycznie nie ma czasu na odpoczynek. Niemal z marszu po meczach eliminacji ME2018, kielczanie rozegrali ligowe spotkanie z KPR Legionowo – Nie ma co narzekać i marudzić, że jest trudno. Wszyscy w Europie grają podobnym rytmem co my. W tej ciężkiej sytuacji trzeba jeszcze bardziej się spiąć i razem walczyć o jak najlepsze wyniki – mówi Krzysztof Lijewski. Popularny „Lijek” po równo ocenia szanse obu zespołów na zwycięstwo – Na pewno mecz będzie bardzo ciężki i wyrównany. Vardar ma przewagę własnego parkietu. Chcemy walczyć i zaprezentować się jak najlepiej. 
Wiele razy w hali Vardaru występował Uros Zorman – Zagramy z bardzo mocnym przeciwnikiem. Każdy sportowiec lubi grać w takiej atmosferze, w hali pełnej kibiców. Każdy z nas jest profesjonalistom. W każdym meczu trzeba dawać z siebie maksimum. Musimy zagrać jak najlepiej potrafimy. Vardar gra u siebie w domu, na każdej pozycji ma bardzo dobrych zawodników, ale my także mamy swoje atuty. Jedziemy dać wszystko z siebie i walczyć!
Mecz szóstej kolejki Velux EHF Champions League rozpocznie się w sobotę 12.11 o godz. 17:30. Transmisja w Canal+Sport.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: