Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 7 października 2016

LM: Vive zagra z Szeged

W niedzielne popołudnie w ramach trzeciej kolejki EHF VELUX Champions League VIVE Tauron Kielce rozegra spotkanie z MOL-Pick Szeged.
Zespół Mistrza Polski po dwóch zwycięstwach prowadzi w swojej grupie, natomiast gospodarze po remisie z Rhein-Neckar Lowen (28:28) oraz zwycięstwie z HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb (26:24) zajmują trzecie miejsce tracąc punkt to najbliższych przeciwników.
W barwach wicemistrza Węgier występują dwaj gracze, którzy jeszcze w ubiegłym sezonie świętowali zwycięstwo w Lidze Mistrzów w barwach zespołu z Kielc – Marin Sego oraz Denis Buntić.
Najbardziej skutecznym zawodnikiem gospodarczy niedzielnego spotkania jest Sergei Gorbok – 11 bramek w tym sezonie EHF VELUX Ligi Mistrzów. Drugim najlepszym strzelcem jest Szwed Jonas Kallman (10 bramek). Zatrzymanie tych dwóch zawodników może być kluczem do pokonania rywali.
W Kielcach ponownie liczą na znakomitą skuteczność Karola Bieleckiego oraz Pawła Paczkowskiego. Obaj zawodnicy zdobyli po 7 bramek w poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów. W zespole Mistrzów Polski panują bojowe nastroje. Zawodnicy chcą ponownie zwyciężyć i będą robili wszystko, aby jako faworyt nie zawieść swoich fanów.

Transmisja spotkania MOL-Pick Szeged – VIVE Tauron Kielce w niedzielę 9 października w Canal+Sport już od godziny 16:55.

WIĘCEJ O STARCIACH POLSKICH DRUŻYN W LIDZE MISTRZÓW NA STRONIE WWW.CANALPLUS.PL/SPORT 

 
liga-mistrzow-tv-post-2016-10-05-fb-vive

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: