Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 7 czerwca 2017

Luka Cindrić w Vive Tauron Kielce od sezonu 2018/19!

Luka Cindrić od sezonu 2018/19 będzie zawodnikiem Vive Tauron Kielce. Kontrakt będzie obowiązywał na trzy lata. Playmaker występuje obecnie w macedońskim Varadrze Skopje, z którym kilka dni temu wygrał rozgrywki Velux EHF Champions League. 24-letni zawodnik miał bardzo duży wkład w sukces zespołu, zdobywając m.in. decydującego gola w półfinałowym spotkaniu z FC Barceloną

– Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ udało nam sie porozumieć z klasowym zawodnikiem, co udowodnił m.in. podczas Final4 Ligi Mistrzów. Myślę, że Luka będzie godnym następcą Urosa Zormana w naszej drużynie. Wspólnie z Deanem Bombacem mogą stworzyć duet najlepszych rozgrywających na świecie mówi Prezes Bertus Servaas.
Mierzący 185 centymetrów wzrostu zawodnik zdobył w tym sezonie dla Vardaru 61 goli w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Co dało mu trzecie miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników mistrza Macedonii w LM. Cindrić występuje także w reprezentacji Chorwacji, otrzymał powołanie od selekcjonera Lino Cervara na najbliższe zgrupowanie zespołu narodowego.
Luka Cindrić swoją karierę rozpoczął w chorwackim klubie RK Karlovac (2012 – 2014). Następnie trafił do macedońskiego Metalurga Skopje, gdzie grał przez rok. Kolejnym jego klubem był Vardar,  w którym występuje do dziś. Od sezonu 2018/19 będzie reprezentował „żółto-biało-niebieskie” barwy.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: