Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 marca 2020

Łukasz Gierak wraca do Szczecina!

Od sezonu 2020/21 drużynę Sandra SPA Pogoni wzmocni rozgrywający Łukasz Gierak. Po 4 – letniej przygodzie w Niemczech, gdzie w barwach TuS N – Lubbecke występował zarówno w 1.Bundeslidze jak i na jej zapleczu, wraca do Szczecina do zespołu, którego barwy reprezentował w latach 2012 – 2016.

Wychowanek Nielby Wągrowiec mimo propozycji pozostania w Niemczech, wraca do Polski, gdzie związał się ze szczecińskim klubem. Łukasz Gierak obecny był w Szczecinie w sobotę i z trybun oglądał mecz Sandra SPA Pogoni z SPR Stal Mielec.

Z  podpisania kontraktu zadowolenia nie krył Prezes Klubu Paweł Biały:

– Nie były to łatwe negocjacje, z Łukaszem mieliśmy kontakt od dłuższego czasu, wiemy, że nasza propozycja nie była jedyną, ale cieszę się, że Giera wybrał właśnie nas. Klub zna doskonale przez 4 lata się w nim rozwinął i co ważne to dobrą grą w Szczecinie zapracował na powołanie od Tałanta Dujshebaeva do kadry i występ na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro – powiedział Paweł Biały –

W trwającym sezonie w  TuS N – Lubbecke występuje głównie w defensywie, ale przez 3 sezony Łukasz Gierak był jednym z wiodących postaci w niemieckim klubie.  Z Sandra SPA Pogonią podpisał 2 – letni kontrakt.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: