Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 16 kwietnia 2020

Marcin Markuszewski nie jest już trenerem Grupy Azoty Tarnów

Marcin Markuszewski, dotychczasowy trener Grupy Azoty Tarnów, nie poprowadzi tarnowskich szczypiornistów w sezonie 2020/21. Decyzją władz klubu jego kontrakt nie został przedłużony.

37-letni szkoleniowiec objął obowiązki pierwszego trenera tarnowskiej „siódemki” 1 lipca ubiegłego roku. W tym czasie poprowadził ją w 24 meczach PGNiG Superligi i dwóch meczach PGNiG Pucharu Polski, w których odniósł 5 zwycięstw (w tym raz po rzutach karnych) oraz 21 porażek (w tym dwie po rzutach karnych).

– Bardzo dziękujemy Marcinowi Markuszewskiemu za profesjonalną postawę i wykonaną pracę na rzecz naszego klubu w sezonie 2019/20. –  mówi Krzysztof Mogielnicki, Dyrektor Sportowy Grupy Azoty Tarnów.

Władze klubu podkreślają bardzo dobrą współpracę na linii trener-drużyna.

– Dzięki Marcinowi wielu zawodników pokazało się z dobrej strony na parkiecie PGNiG Superligi i jest gotowych do dalszej pracy. Trener wzmacniał potencjał naszych szczypiornistów, co miało wpływ na zwiększenie ich efektywności. Warto również wskazać, że Marcin utrzymywał właściwą kulturę pracy w zespole, opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu. W obecnej sytuacji epidemicznej i niedokończonego sezonu, była to dla Zarządu trudna decyzja. – dodaje Dyrektor Mogielnicki.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: