Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 15 kwietnia 2022

Marek Szpera wraca do Arged KPR Ostrovii!

Na czwartkowej konferencji prasowej w Arenie Ostrów, przedstawiciele Arged KPR Ostrovii przedstawili nowego zawodnika. To wychowanek klubu – Marek Szpera, który po trzynastu latach wraca do domu. 34-letni rozgrywający w 2009 roku opuścił Ostrów Wielkopolski, grając w Superligowych klubach (Stali Mielec, MMTS Kwidzyn oraz Energi MKS Kalisz).

Marek Szpera będzie bronił barw Arged KPR Ostrovii w sezonach 2022/20223 i 2023/2024

– Nie ma co ukrywać, że bardzo cieszę się z powrotu do macierzystego klubu, który dał mi szansę pokazać się na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Fajnie się złożyło, że kończył mi się kontrakt w Kaliszu i mogliśmy usiąść do rozmów w Ostrowie Wielkopolskim. Wydaje mi się, że powstaje tutaj bardzo fajny projekt, podobnie jak we wszystkich klubach, do których trafiałem – powiedział 34-letni rozgrywający.

– Czeka nas bardzo dużo, ciężkiej pracy. Mamy w Ostrowie młody zespół. Fajnie, że jest dużo miejscowych chłopaków. Razem z trenerami musimy stanąć na wysokości zadania. Swoją osobą będę chciał pomóc drużynie w osiągnięciu celu, jakim w pierwszym sezonie będzie utrzymanie w Superlidze. Myślę, że jesteśmy w stanie to zrobić. Od połowy lipca trzeba wziąć się do ciężkiej pracy i jak najlepiej przygotować się do sezonu – dodał.

– Marka nie trzeba nikomu przedstawiać w środowisku piłki ręcznej. Przez wiele lat występował na parkietach Superligi, grając także w reprezentacji Polski. Bardzo cieszymy się z faktu, że udało nam się odzyskać wychowanka po kilku latach nieobecności. Nie da się ukryć, że już wcześniej za cel postawiliśmy sobie ściągnięcie jak największą ilość wychowanków, którzy występują w Superlidze – dodał obecny na konferencji prezes Arged KPR Ostrovia – Jakub Kaszuba.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: