Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 23 listopada 2016

Mariusz Jurasik trenerem Pogoni Szczecin

Mariusz  Jurasik  został  nowym  trenerem szczypiornistów  Sandry  SPA  Pogoni  Szczecin. Zastąpi  na tym  stanowisku  grających  trenerów Wojciecha  Zydronia  i  Michala  Brunę,  którzy zostają  w  klubie w  dalszym  ciągu  w  roli zawodników i będą do dyspozycji nowego trenera.
Mariusz Jurasik to jeden z najwybitniejszych polskich szczypiornistów, multimedalista Mistrzostw  Polski występował w VIVE Tauron Kielce i Orlen Wiśle Płock z powodzeniem  grał także za  granicą  w  barwach Rhein-Neckar Lowen. Był  członkiem „Orłów Wenty”, zdobywając z Reprezentacją Polski srebrny i brązowy  medal Mistrzostw Świata. Ostatnim klubem popularnego „Józka był Górnik Zabrze, gdzie stawiał pierwsze kroki najpierw jako grający trener, a od sezonu 2016/2017 po zakończeniu kariery zawodniczej, dyrygował drużyną tylko z ławki rezerwowych.  W  Szczecinie  podpisał  kontrakt  do  końca  obecnego  sezonu.  Niewykluczone,  że  w przypadku  trudnej  sytuacji  kadrowej  szczecińska  publiczność  zobaczy  Mariusza  Jurasika  także  w stroju zawodnika.
Pierwszy  trening  pod  wodzem  nowego  szkoleniowca  odbędzie  się  już  dzisiaj,  natomiast  na debiut w oficjalnym spotkaniu będziemy musieli poczekać do 3 grudnia do meczu z KPR Legionowo. Pierwotnie w najbliższą sobotę miał odbyć się mecz z Gwardią Opole, ale z uwagi na bardzo trudną sytuację  kadrową  spowodowaną  licznymi  kontuzjami  najbliższy  przeciwnik  Sandry  SPA  Pogoni zwrócił się z prośbą o przełożenie spotkania na inny termin. Szczecinianie wyrazili zgodę w związku z czym mecz z Gwardią Opole odbędzie w prawdopodobnie na początku lutego 2017 r.bez-tytulu

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: