Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 23 lutego 2017

Marko Tarabochia na dłużej w ORLEN Wiśle

Marko Tarabochia będzie graczem ORLEN Wisły Płock przez kolejne dwa sezony. Nowa umowa reprezentanta Bośni i Hercegowiny zacznie obowiązywać od 1 lipca br.
Marko Tarabochia dołączył do ekipy Nafciarzy w sierpniu 2015 roku. Swoją postawą na boisku 28-letni rozgrywający zapracował na uznanie trenera Piotra Przybeckiego i Marko pozostanie zawodnikiem ORLEN Wisły przez kolejne dwa sezony.
– Marko potrafi dobrze prowadzić nam grę, jak również sam wykańczać akcje ofensywne, co pokazał już w tym sezonie. Ma dobry wpływ na to, co dzieje się na boisku. Umiejętnie przyśpiesza, albo w razie potrzeby spowalnia grę – mówi trener Piotr Przybecki – Co również istotne, to kompletnie inny typ rozgrywającego, co Nemanja Obradović, który nas wzmocni na tej pozycji. To daje mi na pewno większe pole manewru.
– Bardzo się cieszę z osiągniętego porozumienia. Kiedy przychodziłem do Płocka dwa lata temu zdawałem sobie sprawę, że dla mnie to wielki krok w karierze i szansa, którą muszę wykorzystać. Trafiłem do wielkiego klubu i dzisiaj mogę to potwierdzić. Cieszę się, że trener mi zaufał – powiedział Marko Tarabochia, który również skomplementował współpracę z trenerem Piotrem Przybeckim – Piotr jest nie tylko dobrym trenerem, ale również w porządku facetem. Wprowadza znakomitą atmosferę do zespołu, dużo z nami rozmawia i cieszę się, że będziemy mogli dalej współpracować.
Tarabochia w przeszłości reprezentował kluby Croatii Zagrzeb, Medvescak Konica Minolta i Maribora Banik. W latach 2013-2015 występował na boiskach Superligi w barwach KS Azotów Puławy. Do tej pory w barwach ORLEN Wisły wystąpił w 79 meczach, w których zdobył 197 bramek, 17 razy siadał na ławce kar i otrzymał jedną czerwoną kartkę. Łącznie w swojej karierze na boiskach PGNiG Superligi rozegrał 99 spotkań i zaliczył 328 trafień.
przechwytywanie

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: