Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 31 sierpnia 2016

WKRÓTCE MECZ OTWARCIA

Wybrzeże Gdańsk podejmie Mistrzów Polski Vive Tauron Kielce. 10 września na ERGO Arenie zostanie rozegrany Mecz Otwarcia PGNiG Superligi. 
superliga-otwarcie-LED-1440x1080-1
To będzie wyjątkowe wydarzenie sportowe. Na boisku będzie można obserwować w akcji dziewięciu uczestników zakończonych niedawno Igrzysk Olimpijskich w Rio. Oprawa meczu oraz dodatkowe atrakcje przedmeczowe, wzorowane na rozwiązaniach amerykańskich, zapadną widzom i fanom piłki ręcznej w pamięć.
Jesteśmy w historycznym momencie. Piłka ręczna w Polsce wchodzi na wyższy pułap i tym spotkaniem chcemy to pokazać i udowodnić. Na boisku wysoki poziom sportowy, wokół parkietu profesjonalna, widowiskowa oprawa, a na trybunach zachwyceni kibice. Tak mają wyglądać wszystkie mecze naszej ligi – powiedział prezes PGNiG Superligi Łukasz Gontarek.
Ceremonia otwarcia rozpocznie się od prezentacji wszystkich zespołów występujących w lidze. Następnie w świetle reflektorów na boisko wyjdą zawodnicy Wybrzeża i Vive Tauron. Przedstawiciel kieleckiej drużyny odbierze baner mistrzowski za sezon 2015/2016. Wręczy go przedstawiciel sponsora tytularnego ligi – wiceprezes PGNiG Janusz Kowalski.
Atmosferę w przerwach meczowych podkręcać będą tancerki z grupy Cheerleaders Gdynia.
Mecz Otwarcia PGNiG Superligi rozpocznie się o godzinie 19:00 10 września 2016 roku w gdańskiej ERGO Arenie.
superliga-otwarcie-LED-1440x1080-2

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: