Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 6 marca 2017

Mecz pod znakiem Różowej Wstążki

8 marca, w Dzień Kobiet, mecz Piotrkowianina Piotrków Trybunalski i Orlen Wisły Płock będziemiał wyjątkową oprawę. Hala Relax wypełni się różowym kolorem.
Oczywiście głównym powodem, dla którego hala w Piotrkowie nabierze kobiecych kolorów, będzie święto wszystkich Pań. PGNiG Superliga wykorzysta ten dzień do przypomnienia o tym, że kobiety powinny pamiętać o swoim zdrowiu. Motywem przewodnim będzie różowa wstążka –  międzynarodowy symbol walki z rakiem piersi.
Jakie elementy różu pojawią się hali? – Na środku parkietu zobaczymy różową wstążkę, ceremonia rozpoczęcia meczu będzie w blasku różowych świateł, a sami zawodnicy wystąpią oczywiście w różowych koszulkach – mówi Ewelina Semik, Manager ds. Marketingu i Sprzedaży PGNiG Superligi – Wszystkie panie wejdą na mecz za darmo, a będzie warto, bo szykujemy jeszcze wiele niespodzianek. Podczas przerwy meczowej będzie można wygrać zegarek marki Balticus, czy vouchery na zestawy kosmetyków marki Avon.
kompozycja-dorota
fot. Michał Wajsen
Piotrkowianin i Wisła w różowych koszulkach? To możliwe! – Po raz pierwszy w historii rozgrywek zawodnicy zagrają w takim kolorze, to wyjątkowy gest, który pokazuje zaangażowanie klubów i ligi w promowaniu profilaktyki choroby, która jest bardzo niebezpieczna – tłumaczy Łukasz Gontarek, Prezes PGNiG Superligi.
Patronat merytoryczny objęło Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek „Kamilki”, powstałe w 2007r. Tworzą je sprawne i aktywne kobiety, które nie tylko pokonują codzienne kłopoty, własne słabości, ale też starają się nieść pomoc innym kobietom w znalezieniu motywacji powrotu do zdrowia oraz uzyskaniu możliwie najlepszej jakości życia po pokonaniu choroby.
Aktualnie zrzeszają 37 Amazonek z Piotrkowa Trybunalskiego oraz okolic. Przedstawicielki przed meczem będą dostępne dla wszystkich pań, które chciałyby zasięgnąć porady.
Specjalne, różowe stroje dla zespołu Piotrkowianina przygotuje firma Feel+, dla Wisły o koszulki postara się Select. Mecz będzie transmitowany na żywo w Canal+Sport, początek transmisji o 18.15.
unknown
W innych miastach także czekają atrakcje:
 
imggcsi0e0932c988179bc1871e14d9a9c2f17ea32402a1mpid7maxwidth2435maxheight1290

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: