Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 marca 2020

Mecze PGNiG Superligi w sezonie 2019/20 również na kanale TVP Sport w serwisie YouTube

Wszystkie mecze PGNiG Superligi transmitowane przez TVP Sport można śledzić również w serwisie YouTube na kanale TVP Sport. Najbliższa transmisja już w piątek – o godz. 18:00 Grupa Azoty Tarnów zmierzy się z Torus Wybrzeże Gdańsk.

W trakcie trwającego sezonu na kanale TVP Sport zobaczyć można było jak na razie sześć meczów PGNiG Superligi. Pokazane zostały m.in. inaugurujące rozgrywki spotkanie Orlen Wisły Płock z Azotami Puławy oraz drugą odsłonę „świętej wojny”, czyli starcie PGE VIVE Kielce z Wisłą. I to nie koniec!

Do końca sezonu 2019/20 na YouTube dostępne bedą wszystkie pozostałe mecze transmitowane przez TVP Sport, w tym spotkania startującej już pod koniec marca Rundy Finałowej rozgrywek. Spotkania równocześnie zobaczyć będzie można również w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji TVP Sport.

Co istotne, transmisje meczów PGNiG Superligi na YouTube nie będą ograniczone blokadą geograficzną, w związku z czym mecze śledzić będą mogli również fani poza granicami Polski.

W najbliższych dniach pokazane zostaną starcia Grupy Azoty Tarnów z Torus Wybrzeżem Gdańsk (w piątek 6 marca) oraz Energi MKS Kalisz z Zagłębiem Lubin (w niedzielę 8 marca).

Mecz dostępne są na kanale youtube TVP Sport
https://www.youtube.com/user/sporttvppl

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: