Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 15 grudnia 2020

Meczowy koniec roku w PGNiG Superlidze

– Obecny sezon PGNiG Superligi, odbywający się w trakcie pandemii, był dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem. Ostatni mecz jaki rozegramy w 2020 roku odbędzie się 19 grudnia w Kwidzynie. – mówi Marek Janicki, prezes Superligi Sp. z o.o. 

W związku z sytuacją epidemiologiczną w klubach Gwardia Opole oraz Chrobry Głogów, Superliga Sp. z o.o. informuje, że do końca roku 2020 odbędą się jeszcze dwa mecze. Spotkanie Gwardia Opole – Orlen Wisła Płock, Chrobry Głogów – Sandra Spa Pogoń Szczecin oraz SPR Stal Mielec – Chrobry Głogów, planowane na 16 i 20 grudnia, zostają przełożone. W zamian zostanie rozegrany mecz Stali Mielec z wicemistrzami z Płocka.  

– Obecny sezon PGNiG Superligiodbywający się w trakcie pandemii, był dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem. Ostatni mecz, jaki rozegramy w 2020 roku odbędzie się 19 grudnia w Kwidzynie. To były trudne miesiące, w których każdy dzień był inny, dynamiczny i niósł ze sobą zmiany. Wymagało to bardzo dużej pracy logistycznej, by mecze mogły być rozgrywane. Dlatego chciałbym wszystkim podziękować za elastyczność, zrozumienie oraz dobrą współpracę, by w najwyższym reżimie sanitarnym rozgrywać mecze i zadbać o bezpieczeństwo wszystkich zawodników, sztabów szkoleniowych oraz osób pracujących przy meczach. Dziękuję również kibicom za to, że byli z nami i nas wspierali. Mam nadzieję, że w 2021 roku spotkamy się ponownie na trybunach.  – mówi Marek Janicki, prezes Superligi Sp. z o.o. 

Planowane spotkania do końca 2020 roku: 

SPR Stal Mielec – Orlen Wisła Płock/ 16.12. (środa), g. 17:00 

Transmisja w Emocje TV. 

MMTS Kwidzyn – Łomża Vive Kielce/ 19.12. (sobota), g. 17:00 

Transmisja w Emocje TV. 

Drużyny grające w najwyższej klasie rozgrywkowej – PGNiG Superlidze – wrócą na boisko w lutym 2021 roku. Wszystkie mecze będą transmitowane – dwa TOP mecze każdej serii będzie można obejrzeć w kanale TVP Sport, aplikacji mobilnej TVP Sport oraz www.tvpsport.pl, natomiast pozostałe mecze pokaże platforma internetowa Emocje.TV. Dokładny harmonogram meczów zostanie podany na początku nowego roku.  

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: