Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 października 2016

Mihić przed PSG

W pierwszej kolejce VELUX EHF Ligi Mistrzów zarówno Paris Saint-Germain Handball, jak i ORLEN Wisła musiały uznać wyższość swoich przeciwników. To powoduje, że podopieczni Noki Serdarusicia przed konfrontacją w Nafciarzami liczą na zdobycie punktów.
 
Chorwacki skrzydłowy Lovro Mihić jest w tej chwili najskuteczniejszym graczem Orlen Wisły Płock. Lovro zdobył już 25 bramek w sześciu meczach i co warte podkreślenia, wszystkie padły z gry. – Liczba zdobytych przeze mnie bramek to tylko wypadkowa pracy całego zespołu. Koledzy grają bardzo dobrze w obronie, wyprowadzamy dużo kontrataków, a w ataku pozycyjnym wypracowują mi sytuacje rzutowe i moim zadaniem jest tylko trafić do bramki. Integracja z zespołem przyszła więc bardzo łatwo, bo chłopacy mi na początku dużo pomagali, szczególnie Marko i Miljan. Atmosfera jest bardzo dobra.- tłumaczy Lovro Mihić
W szeregach PSG Handball wystąpią dwaj skrzydłowi, którzy przez wielu są uznawani za najlepszych na świecie – 30-letni Uwe Gensheimer i dwa lata starszy Luc Abalo. Który z nich był dla Lovro wzorem do naśladowania w czasach juniorskich? – Oczywiście zgodzę się, że to są jedni z najlepszych graczy na swoich pozycjach. Obaj są genialni i trudno wybrać jednego.- komentuje skrzydłowy.
Paris Saint-Germain Handball – OrlenWisła Płock niedziela, godz. 17.30
Relacja w Canal+Sport od godz. 17.25.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: