Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 czerwca 2020

Mikołaj Krekora zostaje w Kaliszu

Energa MKS Kalisz w zeszłym sezonie miał jedną z lepszych defensyw w całej PGNiG Superlidze. Duża w tym zasługa duetu bramkarzy, Mikołaja Krekory i Łukasza Zakrety, którzy, jak sami podkreślają, znają się od dawna z piłki ręcznej plażowej. Mikołaj Krekora w przyszłym sezonie będzie kontynuował swój dwuletni kontrakt w MKS-ie Kalisz.

Mikołaj Krekora Energa MKS Kalisz

Wychowanek MKS-u Wieluń, a wcześniej zawodnik m.in. KPR-u Legionowo trafił do Kalisza przed sezonem 2019/20 z klubu, w którym się wychował. Co ciekawe, wcześniej był także zawodnikiem MKS-u Kalisz, w 2012 roku broniąc jego bramki w I lidze. W poprzednim sezonie Mikołaj wystąpił w 23 spotkaniach, obronił 103 z 238 rzutów, co dało ponad 30% skuteczności. Został wybrany zawodnikiem 12. serii PGNiG Superligi broniąc ponad połowę rzutów w domowym meczu z Chrobrym Głogów.

Kaliski zespół od kilku tygodni prezentuje kadrę na przyszły sezon. Po ogłoszeniu nowego trenera, Tomasza Strząbały, klub skupił się na zawodnikach pozostających w klubie. Do tej pory potwierdzone zostały kontrakty Marka Szpery, Roberta Kamyszka i Mikołaja Krekory.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: