Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 lutego 2021

Mikołaj Kupiec na dłużej w Zagłębiu

Mikołaj Kupiec przedłużył kontrakt z Zagłębiem Lubin. Nowa umowa obowiązywać będzie przez kolejne dwa lata od zakończenia obecnego sezonu.

Wychowanek Orlika Świebodzin do Zagłębia przeszedł z drużyny Meble-Wójcik Elbląg, w której spędził pięć lat. Wcześniej występował w pierwszoligowej Spójni Gdynia.

Lewy rozgrywający do Zagłębia trafił w 2018 roku i jest wyróżniającym się zawodnikiem na swojej pozycji z PGNiG Superlidze. W Lubinie spędzi przynajmniej kolejne dwa i pół roku – Jestem zadowolony z podpisania nowego kontraktu. Rozmowy trwały krótko, ponieważ obie strony wyrażały chęć dalszej współpracy. W Zagłębiu czuję się bardzo dobrze, w zespole panuje świetna atmosfera. Zawsze możemy na siebie liczyć, nawet w sytuacjach pozaboiskowych. Cieszę się z pełnego zaufania sztabu szkoleniowego do mojej osoby, co przekłada się na czas spędzany na boisku – mówi Mikołaj Kupiec.

W trwającym sezonie PGNiG Superligi Mężczyzn Mikołaj Kupiec w dwunasty meczach, w których pojawił się na placu gry zdobył dla Zagłębia Lubin 35 bramek.

 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: