Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 18 października 2016

Nadrabiamy zaległości

Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin staną przed szansą na przełamanie złej passy. Miedziowych czeka domowe stracie z Sandra Spa Pogonią Szczecin – Będziemy bardzo dobrze przygotowani na ten mecz – zapewnia Jakub Skrzyniarz.
Obie drużyny potrzebują punktów jak ryba wody. Zagłębie i Pogoń do tej pory wygrywały tylko raz i mają na swoim koncie po dwa punkty. W ostatniej kolejce szczecinianie ulegli na wyjeździe Chrobremu Głogów, lubinianie po walce przegrali w Kielcach z Vive Tauron.
Zawodnicy Zagłębia zrobią wszystko, aby pozostały w Lubinie – Przed nami ciężkie spotkania z Pogonią, ale będziemy bardzo dobrze przygotowani na ten mecz. Znamy słabe strony przeciwnika, które będziemy chcieli wykorzystać, znamy również te mocniejsze, które będziemy chcieli wyeliminować. Gramy u siebie, przed własną publicznością i na pewno nikogo nie trzeba przed tym meczem mobilizować, ani motywować. Zrobimy wszystko, aby dwa punkty zostały w Lubinie – mówi bramkarz Zagłębia Lubin.
Mecz Zagłębie Lubin – Sandra Spa Pogoń Szczecin pierwotnie miał zostać rozegrany półtora tygodnia temu, jednak ze względu na problemy kadrowe miedziowych i za zgodą Pogoni został przełożony.
Spotkanie odbędzie się w środę  19.10.2016r., o godzinie 18:00 w hali RCS-u w Lubinie.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: