Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 grudnia 2016

Nafciarze w odwiedzinach u maluchów

Tradycyjnie już w okresie świątecznym zawodnicy Orlen Wisły Płock odwiedzili płocki szpital im. Świętej Trójcy, gdzie wręczyli najmłodszym pacjentom klubowe upominki.
Do szpitala udali się zawodnicy – Dmitri Zhytnikov i Zbigniew Kwiatkowski oraz przedstawiciel sponsora Klubu firmy Repro – Daniel Bałdyga. Klubowe upominki oraz paczki świątecznych smakołyków przygotowane przez firmę Repro wywołały uśmiech na twarzach wszystkich dzieci.
– Po raz kolejny, już w okresie świątecznym wspieramy liczne akcje charytatywne, czy też udajemy się do szpitala z drobnymi upominkami – mówił chwilę po spotkaniu Zbigniew Kwiatkowski – Dla mnie osobiście jest to bardzo ważna część bycia zawodnikiem Orlen Wisły Płock. Widząc uśmiech na twarzy dzieci nie wyobrażam sobie, żeby w okresie świątecznym nie pojawić się tu. – dodał obrotowy Nafciarzy.
W okresie przedświątecznym zawodnicy Orlen Wisły Płock wsparli również akcje przygotowania paczek świątecznych dla płockich dzieci organizowaną pod nazwą „Moto Mikołaje”, a także wzięli udział w akcji pomocy dla hospicjum, która polegała na sprzedaży ozdób świątecznych z autografami zawodników i sztabu szkoleniowego Orlen Wisły. Do sprzedaży trafiło ponad 150 sztuk takich ozdób.
 


 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: