Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 lipca 2018

Nafciarze wznowili treningi

W poniedziałek zespół ORLEN Wisły Płock rozpoczął przygotowania do sezonu 2018/2019. Popołudniowy trening był otwarty dla kibiców i prasy.

 
– Przed południem rozmawialiśmy z trenerem Sabate. Mówił krótko, ale konkretnie. Utkwiło mi w głowie to, że nie używał słów „ja”, „wy”. Cały czas mówił o zespole, drużynie – zdradził Ondřej Zdráhala na konferencji prasowej, która poprzedziła trening. W podobnym tonie swoje wypowiedzi utrzymywali również zawodnicy. – Piłka ręczna to sport zespołowy. Musimy się poznać, zgrywać. Wówczas będziemy mogli powiedzieć więcej, na co nas tak naprawdę stać – mówił z kolei Renato Sulić.
 
Nafciarze przez najbliższe dni będą trenowali dwa razy dziennie. Na środę zaplanowane są zajęcia o charakterze integracyjnym.
 
Pierwszy sparing z Gwardią Opole zagramy u siebie 11 sierpnia. Dzisiaj poznaliśmy także terminarz Szczypiorno Cup. Turniej otworzymy meczem z Zagłębiem Lubin, a następnie zmierzymy się z kimś z pary PGE Vive Kielce – MMTS Kwidzyn. Tego samego dnia w meczu pokazowym Nafciarze zmierzą się z MOL-Pick Szeged.
 
Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie dzisiaj do ORLEN Areny, a już wkrótce opublikujemy obszerne skróty zarówno z konferencji, jak i pierwszego treningu.
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: