Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 30 października 2019

Nominowani na Gracza Października

Zakończyliśmy rozgrywki ligowe w tym miesiącu. Wiele meczów i emocji już za nami – pierwsze punkty Stali Mielec, Wisła zwycięska w Świętej Wojnie, wejście smoka Rennosuke Tokudy. Pora wybrać najlepszego Gracza Października PGNiG Superligi. Partnerem głosowania jest Balticus.

Nasi eksperci z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów wybrali trzech najlepszych zawodników do tytułu głosowania na Gracza Października! Nominowani zostali Antoni Łangowski, Niko Mindegia z Orlen Wisły Płock oraz Mateusz Wróbel z Torus Wybrzeże Gdańsk.

TVP Sport – Iwona Niedźwiedź :

Antoni Łangowski Azoty Puławy – rozgrywający Azotów po czterech latach zamienił Opole na Puławy i świetnie odnalazł się w nowej rzeczywistości sportowej. W nowym klubie notuje wysoką, bo aż 77 % skuteczność rzutowa i dokłada do swojego dorobku 31 asyst.

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński :

Niko Mindegia Orlen Wisła Płock – Hiszpański środkowy na dobre rozkręcił się w naszej lidze. Doskonale spisał się w spotkaniu z VIVE, zapewniając Wiśle triumf rzutem w ostatnich sekundach. Świetnie podaje, dużo widzi, atakuje prostopadle do bramki, ma wysoką skuteczność rzutów. Takiego środkowego Nafciarze nie mieli od dawna. 

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński :

Mateusz Wróbel Torus Wybrzeże Gdańsk – Wróbel błyszczał we wrześniu, nie zwolnił tempa w październiku. Świetnie odnajduje się w roli lidera Wybrzeża, które pozostaje w grze o czołową ósemkę zamiast bić się wyłącznie o utrzymanie. Wystarczy spojrzeć w statystyki, by dostrzec wkłąd Wróble – po dwóch miesiącach rozgrywek otwiera klasyfikację strzelców. A jeszcze wiosną Wybrzeże chciało lekką ręką pozbyć się wychowanka MKS-u Wieluń.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do poniedziałku (4.11) do godz. 12:00.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: