Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 lutego 2020

Nowa hala w Puławach coraz bliżej!

Nowy dom KS Azoty-Puławy coraz bliżej otwarcia. Inwestycja przebiega planowo, a łagodna zima sprzyja budowlańcom. Prace budowlane mają zakończyć się w sierpniu, a pierwsza impreza sportowa odbędzie się pod koniec tego roku.

Konstrukcja jest już przykryta dachem i w pełni zabezpieczona przed mrozem i deszczem. Zamontowano efektowne przeszklenia i wszystkie charakterystyczne dla tego obiektu stalowe dźwigary. Dookoła areny powstały pomieszczenia na siłownie, sale do fitness i aerobiku, a w rogach – szyby wind. Gotowe jest też charakterystyczne zwieńczenie frontu budynku. Jest to rodzaj półokrągłego zadaszenia, które otacza szklaną fasadę. Poniżej usytuowano dach o tym samym kształcie, który ozdobił wiatrołap głównego wejścia.

Hala widowiskowo-sportowa to największa od lat inwestycja w Puławach. Będzie wyposażona w 1436 miejsc stałych z możliwością zwiększenia pojemności do 3200 miejsc po rozłożeniu trybun teleskopowych.

Dla kibiców z Puław nowa hala to znacznie wyższy komfort oglądania meczów, ale także możliwość dopingowania swojej drużyny w starciu z największymi rywalami oraz podczas gry w europejskich pucharach u siebie. W poprzednim sezonie KS Azoty-Puławy mecze w Pucharze Europy – EHF Cup, musiały gościnnie rozgrywać w Hali Globus mieszczącej się w Lublinie.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: