-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 29 maja 2017

Nowi zawodnicy w Piotrkowianinie

Zgodnie z tradycją kilka dni po ostatnim meczu Piotrkowianin przedstawia oficjalnie listę pozyskanych zawodników oraz tych, którzy z klubu odchodzą.

Nowi zawodnicy Piotrkowianina to:
Mateusz Kaźźmierczak – 21-letni obrotowy (23.01.1996), który w ostatnim sezonie grał w MKS Wieluń. Kaźźmierczak reprezentował wcześniej barwy Chojeńskiego Klubu Sportowego, a w 2015 roku Rafał Kuptel powołał go na mistrzostwa śświata juniorów.
Kacper Pyrka – niezwykle utalentowany, 19-letni bramkarz (23.02.1998), pochodzi ze Zwolenia (województwo mazowieckie), grę w piłkę ręczną rozpoczynał w tamtejszych Orlętach, a ostatnio reprezentował Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. Powoływany do reprezentacji Polski juniorów młodszych.
Piotr Rutkowski – 21-letni rozgrywający (8.10.1995). Grał w Anilanie Łódź, a w ostatnim sezonie w KSSPR Końskie. W grudniu otrzymał powołanie do Kadry Narodowej B. Dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi (200 cm wzrostu).
Artur Urbański (28.06.1998) – 19-letni wychowanek Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi. Gra na pozycji rozgrywającego, również powoływany do kadry narodowej w swojej grupie wiekowej.
Zawodniczą karierę zakończył Dmytro Zinchuk, który od nowego sezonu będzie pełnił rolę pierwszego szkoleniowca. Odchodzą również: bramkarz Artur BaniszYevgen Krawchenko. Obowiązującego kontraktu z klubem nie ma również Krystian Wędrak. W jego sprawie nie została jednak jeszcze podjęta ostateczna decyzja.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: