Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 15 października 2020

Oglądaj magazyn 7. Metr. Powrót PGNiG Superligi w cieniu koronawirusa. Gościem Patryk Kuchczyński

Powrót rywalizacji w PGNiG Superlidze i PGNiG Superlidze kobiet w czasach pandemii koronawirusa – to główny najbliższego odcinka magazynu o piłce ręcznej “7. Metr”. Gościem specjalnym będzie były reprezentant Polski i dwukrotny medalista mistrzostw świata Patryk Kuchczyński. Transmisja w czwartek 15 października od godz. 18:00 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Koronawirus kontratakuje. W minionym tygodniu w klubach PGNiG Superligi i PGNiG Superligi kobiet wykryto pierwsze zakażenia COVID-19. Z tego powodu odbyło się jedynie sześć z jedenastu zaplanowanych na weekend meczów. W magazynie porozmawiamy na temat powrotu na ligowe boiska i omówimy spotkania rozegrane w Tarnowie, Zabrzu, Lubinie, Piotrkowie Trybunalskim i Lublinie.

O realiach pracy w klubie zdziesiątkowanym wirusem opowie natomiast trener Gwardii Opole, Rafał Kuptel. Ponadto dowiemy się, jak to jest grać w maseczkach, co przybliży obrotowy hiszpańskiego Ademar Leon Mateusz Piechowski, którego koledzy z zespołu wystąpił w miniony weekend w ligowym meczu właśnie z zakrytymi nosami i ustami. O dołączenie do grona “Rycerzy Króla Artura” Siódmiaka postara się natomiast siatkarski mistrz świata – Mateusz Mika.

7. metr / PGNiG Superliga

Program poprowadzą Sylwia Michałowska i Marcin Rams. Gośćmi w studiu będą Patryk Kuchczyński – były reprezentant Polski i dwukrotny medalista mistrzostw świata – oraz Iwona Niedźwiedź – była reprezentantka kraju, a obecnie ekspert TVP Sport. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w czwartek 15 października od godz. 18:00.

Magazyn “7. Metr” powrócił do TVP Sport po 12 latach. Premiera odbyła się w czwartek 3 września, a gościem specjalnym był wówczas Grzegorz Tkaczyk. Program jest emitowany w każdy czwartek na antenie TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: