Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 września 2020

Otwarty trening Górnika Zabrze dla mediów już w najbliższy piątek!

Już w niedzielę Górnik Zabrze rozpocznie rozgrywki PGNiG Superligi w starciu przeciwko Stali Mielec. Tradycyjnie jak co roku klub umożliwia dziennikarzom zainteresowanym zabrzańską piłką ręczną spotkanie z przedstawicielami Górnika Zabrze!

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów już w najbliższy piątek (4 września) na zabrzańską Halę Pogoń, gdzie o 17.00 do dyspozycji mediów będą wszyscy zawodnicy i sztab klubu. Rozmowy przeprowadzić można do godz. 17.30, kiedy to Trójkolorowi udadzą się na przygotowania do treningu. Ten planowo rozpocznie się o godz. 18.00 i zainteresowani będą mogli zarejestrować jego początkową fazę – pierwsze 20 minut.

W związku z zagrożeniem epidemicznym bardzo prosimy o zastosowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa: dezynfekcję rąk przy wejściu na halę, pracę w maseczkach lub przesłonach i zachowanie dystansu społecznego. Nagrania powinny zostać wykonane na tle tablicy sponsorskiej udostępnionej przez klub. Dziennikarze muszą jednak zachować dystans 1,5 metra od zawodników i sztabu, dlatego nagrania prosimy przeprowadzać z mikrofonami na tyczkach lub statywach.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: